• +48 662 144 425
  • biuro@abix.info.pl

Oto procedura wyceny, zamówienia i wykonania zmian na życzenie klienta.


Firma ABIX moze dopomóc przy zbudowaniu zapytania do RC-SOFT o wycenę zmian. Każdorazowo koszt takiej pomocy jest wyliczany godzinowo, a stawka za godzinę wsparcia to 130 zł netto. W szczególnych przypadkach ABIX przedstawia klientowi koszt takiej wyceny przed przystąpieniem do wsparcia. Jest to każdorazowo ustalane z klientem.
Następnie opis zmian przedstawiany jest firmie RC-SOFT do wyceny. Firma RC-Soft wycenia zmiany w terminie 14 dni od uiszczenia przez klienta opłaty za wycenę 400 zł netto.
Wpłacona przez Państwa kwota 400 zł + VAT za ocenę projektu zostanie odliczona od ogólnej wartości modyfikacji, jeśli zostanie złożone zamówienie i wpłacona zaliczka na przedstawiony projekt w ciągu 30 dni.
Kwota za zmiany nie obejmuje instalacji oprogramowania, wdrożenia, szkolenia, serwisu telefonicznego wykonania instrukcji obsługi lub dokumentacji technicznej oraz jakichkolwiek innych usług. Istnieje możliwość wykonania opisu do wykonanych modyfikacji oprogramowania, jest to usługa osobno płatna.